+38 (044) 467-53-65 | +38 (044) 467-53-66
+38 (044) 467-53-67
9:00 - 18:00пн-птсб.нд. - вихідний
Про компанію
 

Компанія Медхолдинг пропонує широкий спектр медичного обладнання для функціональної діагностики, терапевтичне обладнання на основі ударно-хвильових методик, лазерні системи для косметології та хірургії та інше медичне обладнання від провідних виробників.

Кваліфікація та досвід компанії Медхолдинг дозволяє створити повний цикл у наданні кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам - починаючи від профілактичних заходів та встановлення точного діагнозу до відновлювальної терапії.

Все медичне обладнання, що поставляється, найновіших зразків кращих світових виробників і є відкритими модульними системами для впровадження інновацій. Відкритість систем дають можливість розширювати галузі клінічного застосування в міру розвитку потреб медичного закладу, що сприяє постійному покращенню якості обслуговування пацієнтів та підтримки високої репутації.

Компанія має прямі, надійні зв'язки з виробниками медичного обладнання, це дозволяє швидко розміщувати замовлення споживача, а також, у разі потреби або технічної проблеми, вести переговори безпосередньо з інженерним відділом компанії виробника. Все медичне обладнання, що поставляється, має сертифікати якості та дозволу, які вимагають законодавство України та проходить обов'язкову стандартизацію.

Своєчасну доставку забезпечує наявність більшості товарів на складі, великий транспортний відділ та широка мережа представників у всіх регіонах України. Все обладнання супроводжується гарантійним та післягарантійним обслуговуванням, яке проводиться потужною інженерною службою. Інженери сервісного центру пройшли навчання на виробничих площах виробника та мають відповідні сертифікати.

Компанія Медхолдинг - медичне обладнання для справжніх професіоналів у галузі охорони здоров'я.